Jak rezerwować

Na naszej stronie możesz wyszukać swoje wakacje! Jeśli jednak potrzebujesz konsultacji aby upewnić się czy Twój wybór jest odpowiedni, chętnie doradzimy!

Rezerwacja

Jeśli decydujesz się na wyszukaną na stronie ofertę, wypełnij formularz zgłoszeniowy który pozwoli nam zweryfikować dostępność oferty i założyć rezerwację wstępną abyś mógł dokonać formalności.

Dokumenty rezerwacji

Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty prześlemy Państwu drogą mailową dokumenty rezerwacji opcjonalnej.

Po otrzymaniu dokumentów należy się z nimi zapoznać, sprawdzić poprawność czytelnie podpisać oraz w ciągu 24h dokonać wpłaty.

W zależności od daty rozpoczęcia imprezy turystycznej płatności dokonuje się zaliczkowo lub w całości. Wysokość zaliczki jest uzależniona od konkretnego touroperatora i terminu wyjazdu. Oferty last minute zwykle płatne są w całości przed założeniem rezerwacji.

Podpisaną umowę oraz potwierdzenie dokonania przelewu należy przesłać na nasz adres mail. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności zmieniamy rezerwację na stałą.

Prosimy o przestrzeganie ustalonych z konsultantem terminów płatności – gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.

Płatność

Możecie Państwo wybrać dla siebie najbardziej dogodny sposób płatności:
Po dokonaniu płatności otrzymujecie Państwo potwierdzenie rezerwacji. Na jego podstawie na lotnisku, przy stanowisku organizatora otrzymujecie Państwo dokumenty podróży.

Koszty rezerwacji

Nasze biuro nie pobiera od klientów żadnych prowizji. Wszystkie koszty obsługi rezerwacji, wysyłki dokumentów itp. pozostają po naszej stronie. Tym samym klient kupujący ofertę turystyczną w naszym biurze płaci taką cenę jak u touroperatora w salonach firmowych czy na innych portalach internetowych, a zyskuje profesjonalna obsługę, bezproblemowy kontakt ze specjalista ds. Turystki i gwarancje udanego urlopu